Certifis Reality

Společnost CERTIFIS Reality s.r.o. vznikla sdružením předních nejúspěšnějších makléřů z realitních kanceláří v Moravskoslezském kraji. Každý z nich do firmy přinesl jen ty nejlepší zkušenosti a znalosti, proto je CERTIFIS Reality s.r.o. zárukou profesionality, spokojenosti a důvěry.

Ostrava

Czech Republic

 • AMBRA REAL GROUP

  Czech Republic - Ostrava

  Společnost AMBRA REAL group s.r.o. se zabývá zprostředkováním prodeje nemovitostí, pronájmem objektů a poskytuje i právní poradenství v oblasti realit.

 • Century 21 Bonus Goodway

  Czech Republic - Ostrava

  Realitní kancelář CENTURY 21 Bonus Goodway začala působit na realitním trhu v Ostravě na podzim roku 2005. Z jednoho úhlu pohledu jako nováček na trhu, z druhé strany jako tým vedený zkušenými makléři, kteří se mohou opřít o 41 letou tradici nadnárodní sítě kanceláří CENT

 • Certifis Reality

  Czech Republic - Ostrava

  Společnost CERTIFIS Reality s.r.o. vznikla sdružením předních nejúspěšnějších makléřů z realitních kanceláří v Moravskoslezském kraji. Každý z nich do firmy přinesl jen ty nejlepší zkušenosti a znalosti, proto je CERTIFIS Reality s.r.o. zárukou profesionality, spokojenosti

 • Dios Reality

  Czech Republic - Ostrava

  Jsme realitní kancelář, pro kterou je hlavním cílem spokojenost klienta a dobře odvedená práce. Věnujte se své práci a rodině a my se soustředíme na Vaši nemovitost. Zaměřujeme se na prodej a pronájem:bytů, domů, komerčních objektů, pozemků, rekreačních budov.

 • IL REALITY

  Czech Republic - Ostrava

  Společnost IL GROUP, spol. s r.o. pod ochranou známkou IL REALITY je dynamická společnost, která má 14 let zkušeností v oblasti realit,

 • Optim Real

  Czech Republic - Ostrava

  Realitní kancelář OPTIM REAL vznikla na základě sloučení zkušených makléřů a silného finančního partnera. Hlavním cílem OPTIM REALU je poskytovat Vám kvalitní služby zaměřené na Vaše individuální požadavky. Celkově se přikláníme k férovému jednání mezi Vámi a naš

 • Real filter

  Czech Republic - Ostrava

  Získejte kompletní přehled o soukromé inzerci s nemovitostmi na území České republiky. Jako jediní na trhu přinášíme monitoring realit za jednotnou cenu 7 777 Kč ročně.

 • Reality IQ

  Czech Republic - Ostrava

  Realitní kancelář Reality IQ se zabývá zprostředkováním prodeje a pronájmem všech druhů nemovitostí. Klientům poskytuje kompletní nabídku realitních služeb včetně právního a finančního poradenství.

 • RK ProfiTeam

  Czech Republic - Ostrava

  Jsme mladý, dynamický, kreativní, profesionální tým, zajišťující realizaci širokých realitních služeb. Našim záměrem je poskytnout takové portfolio služeb, které zajistí klientovu spokojenost. Citlivý individuální přístup vůči klientovi je naší hlavní prioritou.